KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15873039
nr 1587 3039
Else Nordell. Kustlandskap. Signerad, daterad -73. Olja på pannå mm: 18x23 cm, yttermått inklusive ram: 23x27
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 december 2023
kl 18:52:30
9/12 13:11:10
11 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer